YOLSUZLUK DOSYASI /// AV. ÖMER KİBAR : KUTU GİBİ YOLSUZLUK ..! ( Kamuoyunun dikkat ve takdirlerine saygıyla sunulur. )

Bu avukat iki belediyenin kabusu oldu!

Gaziosmanpaşa ve Sultangazi belediyelerini yolsuzlukla suçlayan Avukat Ahmet Ömer Kibar’ın kişisel çabası iki belediyenin kabusu oldu…

Yerel yönetimleri hedef alan yolsuzluk iddialarıyla dikkat çeken Avukat Ahmet Ömer Kibar’ın yolsuzlukla mücadele amaçlı kişisel çabası ilginç sonuçlara sahne oluyor.

ARKASINDA GAZETE YA DA TV YOK TEK SİLAHI İNTERNET!

Kibar’ın arkasında bir medya gücü yok. Ne bir gazete ne bir televizyon var elinin altında. Ancak Kibar yeni dönemin en büyük medya gücü olan interneti kullanarak gazete ve TV kanallarına sanıldığı kadar ihtiyaç olmadığını da kanıtladı. Gaziosmanpaşa ve Sultangazi belediyelerine dönük hayli ciddi bazı yolsuzluk iddialarını sosyal medya ve mail zinciri yoluyla gündeme taşıyan Kibar iki belediyenin de kabusu haline geldi.


MAİL MANYAĞI YAPIYOR, DAVA AÇIYOR, VAZGEÇMİYOR!

Mail zinciri yoluyla milyonlarca insana ulaşan ve sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Avukat Ahmet Ömer Kibar, İstanbul’daki Gaziosmanpaşa ve Sultangazi belediyelerinde olan bitene dikkat çeken çıkışlarıyla gündemde. Sınırlı imkanlarıyla iddialarını gündeme taşımayı başaran Avukat Ahmet Ömer Kibar, İstanbul’da özellikle iki belediyeye odaklanmış durumda.

GAZİOSMANPAŞA VE SULTANGAZİ BELEDİYELERİNİN KABUSU OLDU

Gaziosmanpaşa ve Sultangazi belediyelerinde ciddi yolsuzlukların yaşandığını savunan Kibar iddialarını adeta bir kampanya konusu yaparak iki belediyenin de kapısına dayanmış durumda. İddialarının yanısıra paylaştığı belge ve tanıklıklarla her iki belediye başkanını hayli zor durumda bırakan Kibar "İddia konusu yolsuzluk, sahtecilik suçları sözle, kelime oyunlarıyla geçiştirilip örtbas edilemez." derken sonuç alana kadar durmayacağını vurguluyor.

İKİ BELEDİYEYE ÇOK AĞIR YOLSUZLUK SUÇLAMALARI

İki belediyede de "Arsa Alım- Satımı, İhaleler, Ödemeler ve Tahsilatlarla ilgili İmar Yolsuzlukları, Zimmet, İrtikap ve İhaleye Fesat Karıştırmak" suçlarının oluşumuna dair ciddi bulgular olduğunu iddia eden Kibar "suç var ama suçlu yok" diyerek sorumluların hesap vermediğini vurguladı. Gaziosmanpaşa ve bu belediyeden ayrılarak kurulan Sultangazi Belediyesi’nde yolsuzlukların ayyuka çıktığını kaydeden Kibar bu iddiaların sonucunda 5 kişinin tutuklandığını biri Belediye Başkanı olmak üzere 10 kişinin de 15 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığını hatırlattı. "Belediyenin çaycısında, şoföründe bile sahte kâşeler var!" diyerek yozlaşmanın her kademeye yaıyldığını savunan Kibar yolsuzluğun mahkeme ve bilirkişiler üzerinde de kendini örgütlediğini kaydetti.


"BİRİLERİNİN NERESİ AÇIK KALACAK MERAK EDİYORUM"
İddialarının peşini bırakmayacağını ve sonuna kadar gideceğini açıklayan Kibar "Sultangazi Belediyesi’nce zincirleme şekilde üretildiği iddia olunan, içerik itibariyle gerçeğe aykırı "sahte resmi belgeler" ve bizzat imzalayanlar tek tek, detaylı ve izahlı bir şekilde, kamuoyunda yayınlandığında; birilerinin (!) neresi açıkta kalacak" diye düşünmek bile istemiyorum!" dedi.

http://www.internethaber.com/bu-avukat-iki-belediyenin-kabusu-oldu-597605h.htm

Hayatta küçümseme hiçbir kimseyi & NOKTA’ da küçüktür ama BİTİRİR cümleyi

Not : Lütfen şayet içeriği bizim gibi onaylıyorsanız, bu metni tüm önemli sitelere ve ülkede düşüncesi ne olursa olsunNAMUSLUher insanın mailine ulaştırı

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

%d blogcu bunu beğendi: