BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ /// MUSTAFA ASLAN : Muhafazakar kardeşim !

“Yüce dağ başında bir top kar idim.” (Anonim Halk Türküsü)

Ana Muhalefet ve “Yavru Muhalefet”i savunmak işimiz değil tabi!

Varsa sözleri söyleyeceklerdir ama yıllardır biri sağdan, öbürü soldan “Ortada kuyu var yandan geç” tekerlemesiyle; Büyük Ortadoğu Projesi Eş Başkanı’na ve bölücü bütün AB ve ABD projelerine destek verdiler! Tokalaştı, kucaklaştı Meclis’in rengini tamamladılar! Bebek katili, yağlı urgan artığı bir psikopatın kadim avukatını Genelbaşkan Yardımcısı ettiler!

“BOP Eş Başkanı” olmakla diye övünen, işbirlikçiliğini saklamayan Recep Tayyip’e; “Herkese rağmen … Hükümete desteğimiz devam edecektir!” vaadinde bulundular ve İstanbul’un göbeğinde, Millet evlâdı bir Türk yiğidi, Cengiz AKYILDIZ, dağdan şehre inmiş İleri Demokrat bölücü katillerce katledildi!

Hâlâ; “Bizim de bölgede görevlerimiz var!” diyen kişiye; herkese rağmen demokratik desteğiniz devam edecek mi? Hâlâ bu kahpe devlet-millet düşmanları ile tokalaşmaya, koklaşmaya, Meclis’in rengini tamamlamaya devam edecek misiniz?

AKYILDIZ Ailesi ve Türk Milletinin başımız sağ olsun! Vatan, Millet sağ olsun! Cengiz AKYILDIZ’a Allah, sonsuz rahmet eylesin…

Canımın yangısını, bir yana bırakamıyorum ama işimizi de yapmamız gerek!

Lâ havle velâ kuvvete…

AKP Genel Başkanı, Başbakan, BOP Eş Başkanı, “Allah’ın bütün vasıflarını üstünde toplayan(!)” Dünya Lideri Tayyip; İstanbul adaylarını açıklarken çok şey söylemeye çalışıp hiç bir şey söylemedi!

Suçluluk psikolojisiyle bağırdı, çağırdı!

Sanki kırk yıldır CeHaPe hükûmet ve bu muhalefet ediyor!

“Paralel Yapılanma”yla çapraz çarpıştıkları âna kadar, Tersane satışlarında çıt çıkmazken Dersanelere dokunulunca kopan kıyamet ile ayyûka çıkan rüşvet ve yolsuzluk şaibesinin ilk günlerinde, sosyal medyada; Erdoğan Ailesi’nin ve ikinci dereceden yakınlarının mal devirleri yaptıkları söyleniyor, yazılıyor çiziliyordu!

Üslup aynı, taktik aynı!

Ortam tamamlanmış olmalı ki; “Eşimi baya zenginleştirdiler! Ben bile bilmiyordum eşimin bu kadar zengin olduğunu. … Elinize dilinize dursun ya! … Yolsuzluktan atılan birini aday yapmak akl-ı selim işi değildir.” Diye kükredi!

Benim de aklıma şeytan lâin ânında; Mücâhit Erbakan’ın “Kayıp Trilyon Davası”nda suç ortağı, Meclis raflarında tozlanarak zaman aşımından istifâde eden kişi hakkında; “Ben Gül’ümü seçtim. Beğenmeyen çıksın vatandaşlıktan…” sözlerini getiriverdi!

Dişlerimi sıkarak, gürültüyle yutkundum ekran karşısında!

Etrafındaki paniği engellemek için yaptığı bağır-çağır umurumda değil ama; “.. vakıflara verilmiş olan yardımları nereye koyacaksınız? … Bunlar meşru oluyor da bu noktada muhafazakar değerlere sahip olanların attığı adımlar gayri meşru mu oluyor?” Cümlesindeki “muhafazakâr değerlere sahip olanlar” tamlamasına takıldım!

Sen neyin muhafazakârısın Kardeşim?

Ilımlı İslamcı, sen; Allah’ın kesin yasağına rağmen Dinlerarası Diyalogcu, sen; Medeniyetler Arası İttifak’ın Eş Başkanı, sen; sadece Irak’ta bir milyondan fazla Müslümanı katleden, yüz binlerce Müslüman kadına-kıza tecâvüz eden, kaçıp sığındığı camide Müslümanın kafasına kurşun sıkan ve “Bu bir Haçlı Seferidir” diye diğer BOP Eş Başkanı Baba Bush’un açıkladığı ABD askerlerine duâ eden, sen; “Kardeşim Esat” dediğin, ailece görüştüğün, nerdeyse aradan sınırları kaldıracak kadar yakınlaşmışken Haçlı istedi diye bir anda; “Şîi Eset” deyip düşman ilan eden, sen; Müslüman Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni bütün Müslüman komşu ve kardeşleriyle düşman eden sen; Putin’e “Bizi de Şaghay Beşlisi’ne alın ve beni AB’den kurtarın!” diye yalvaran da sen!

Allah aşkına söyler misin, sen neyin muhafazakârısın Kardeşim?

Zirveden kayakçı bir Haçlı’nın koyverdiği kartopu gibi, zemine doğru hızla ve gittikçe büyüyerek yuvarlanıyorsun! Önüne çıkacak ilk sandığa çarpıp dağılacaksın! Farkında değil misin?

Sana bunları söyleyecek bir danışmanın da yok!

Senden; herkesten önce senin zannettiklerin vaz geçtiler Tayyip Kardeş! Geçmişler ola!

Ve Türk Milleti! Vallahi iş BAŞ’a düştü; var mısınız?

“OLAMAZ TÜRK’E BAŞ, TÜRK’ÜM DEMEYEN” Vesselâm…

Selâm, sevgi, duâ…

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

%d blogcu bunu beğendi: