ERGENEKON DAVASI /// Alemdaroğlu hakkında flaş bomba bildiri : ‘Şayet kana karışırsa…’

Ergenekon tutuklusu Kemal Alemdaroğlu’nun ateşinin düşürülemediği ve enfeksiyonun kana karışmasından kuşku edildiği belirtildi.

Rahatsızlanarak 29 Ocak’ta hastaneye kaldırılan Ergenekon davası tutuklu sanığı Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu’nun enfeksiyon sebebiyle sürekli çıkan ateşini düşürmede zorluk çekildiği ve pazartesi günü belirgin olacak tahlil neticelerine göre tedavisine devam edileceği açıkladı.

Kemal Alemdaroğlu’nun avukatı Metin Çetinbaş, Alemdaroğlu’nun 3 hafta önce yakalandığı gribal enfeksiyonun yanında idrar yolları enfeksiyonu geçirdiğini ve kana karışmadan kuşku edildiğini belirtti. Çetinbaş, Alemdaroğlu’nun yoğun bakımda değil, olağan serviste tedavisine devam edildiğini kaydederek, "Bugün sıhhat durumu hakkında veri (bilgi) almak için hastaneye gittim. Gerekli işlemler yapılmış. Pazartesi günü tahlil sonuçları belirgin olacak. Bu sonuçlara göre tedavisine nasıl devam edileceği belirgin olacak. Ayakta duramayacak halde. Her defasında ateşi çıkıyor. Ateşini düşürmekte zorluk çekiliyor" diye belirtti.

Avukat Çetinbaş, sual üzerine, Alemdaroğlu’nun sıhhat durumu sebebiyle herhangi bir tahliye başvurusu yapmayacaklarını belirtti.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

%d blogcu bunu beğendi: