/// FETULLAH GÜLEN BU SORULARA CEVAP VEREBİLECEK Mİ ?? /// ERGENEKON SANIĞINDAN FETULLAHA AÇIK SORULAR ///

Hangi Ergenekon sanığı Fethullah Gülen’e mektup yazdı

Ergenekon davası tutuklu sanığı Avukat Gazi Serdar Öztürk, Fethullah Gülen’e "Müstafi Vaiz Fethullah Bey’e açık mektup" başlığıyla bir mektup kaleme aldı. Öztürk, Gülen’e Sivil Havacılık eski Genel Müdürü Ali Arıduru ile alakalı sorular sual etti.

Öztürk’ün Gülen’e yazdığı o mektubu aynen yayınlıyoruz:

MÜSTAFİ VAİZ FETULLAH BEY’E AÇIK MEKTUP!

Konuşmalarınızda dert yanarak; hırsızın bırakıldığı, hırsızın peşinde olanın kovalandığını duygusal bir eda ile dile getirmenizi gülümseyerek izliyorum! Şayet müslümanım ve müminim diyorsanız şu sorulara doğrulukla yanıt vermenizi arzu ediyorum.

1. Çevresine kendisini, “bende hizmete katıldım” diye tanıtan Ali ARIDURU adlı şahıs, hizmet erbabı ya da cemaat mensubu mudur?

2. Bu şahıs, Sivil Havacılık Genel Müdürü olduğu zamanda, himmet adı altında cemaatinize ne kadar para göndermiş veya göndertmiştir?

3. Bu şahsın Sivil Havacılık Genel Müdürü olduğu zamanda, havacılık şirketleri tarafından cemaatinize ne kadar para yardımı yapılmıştır?

4. Cemaatinize para yardımı yapmayı reddeden havacılık şirketlerine Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından müfettişler gönderilip, ağır cezalar kesilmiş midir?

5. Tarhan Towers Havayolu şirketinin sahibi Ali TARHAN adlı kişi televizyon ve gazetelere , “Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali ARIDURU isimli şahıs uçakta benden 800 bin Dolar rüşvet talep etti” diye suç ihbarı niteliğinde beyanatlar yaptığında, hizmet olarak ne gibi hizmetlere giriştiğinizi düşündünüz mü?

6. Işık evlerinde kalan bazı çocuklara, cemaatinizin ilçe sorumlusu tarafından tecavüz edildiği ortaya çıktığında, hizmet olarak ne yaptınız ve neye hizmet ettiniz?

Bu soruları şahsınıza doğrudan Türk Milleti adına soruyorum ve yüreğiniz varsa ve müslümansanız ve müminseniz cevaplandırmanızı arzu ediyorum.

Avukat Serdar ÖZTÜRK

Sincan 1 Nolu F Tipi C.İ.K.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

%d blogcu bunu beğendi: